OUTLINE S.R.O., Stavební společnost

O nás

Stavební společnost OUTLINE s.r.o.

Ve stavebnictví působíme již od roku 1997. Pro stále narůstající množství zakázek, jsme rozšířili počet zaměstnanců a tak v únoru 2006 došlo ke změně podnikatelského subjektu z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným Outline.

Její hlavní náplní byly vždy stavební rekonstrukce objektů, domů a bytů. Společnost vznikla z důvodu rozšíření služeb a zvýšené poptávky po stavebních pracích naší společností. V roce 2006 došlo k rozšíření služeb o provádění klasických půdních vestaveb a nově nástaveb na objekty ve spolupráci se společností LINDAB a jejich konstrukčních profilů ze žárově zinkovaného železa. Tyto konstrukce se vyznačují především nízkým zatížením stávajících objektů a rychlostí montáže, která je v dnešní době pro investory velmi důležitá, při jejich potřebě zvýšit kapacity jejich výrobních nebo kancelářských prostor.

V průběhu rozvoje naší společnosti, jsme rozšířili nabídku našich služeb o specializované provádění protipožárních ucpávek stavebních prostupů, montáže protipožárních stěn z cementovláknitých desek Cetris a provádění fóliových střešních plášťů vč. osazení střech sendvičovými zateplenými panely KINGSPAN. Samozřejmostí je pravidelné školení našich zaměstnanců a certifikace naší společnosti na provádění těchto prací.

Dále máme specializovanou skupinu zaměstnanců na provádění elektroinstalačních prací vč. příslušné certifikace – Oprávnění pro montáže vyhrazených elektrických zařízení vč. revizí, výroby a montáže rozvaděčů s příslušnými atesty a zkouškami.

Další činností naší společnosti je provádění stavebních dozorů investora na požadovaných stavbách.

Mezi další služby patří zejména terénní úpravy ploch, cest a zahrad. Dále provádíme kompletní zahradnické práce vč. údržby zelených ploch.

© OUTLINE s.r.o. | prohlášení o ochraně osobních údajů | zásady cookies
U Trojice 2, 150 00 Praha 5

instagram